AREA stół outdoor

Stół AREA to elegancki okrągły aluminiowy stół jadalny o średnicy 110 cm. Oferuje on minimalistyczny, funkcjonalny design bez zbędnych szczegółów.

  • 4 190,00 zł
  • szt.

Stół CANE-LINE outdoor AREA 

Stół AREA to elegancki okrągły aluminiowy stół jadalny o średnicy 110 cm. Stół do jadalni AREA oferuje minimalistyczny, funkcjonalny design bez zbędnych szczegółów. Stół jest idealnym towarzyszem każdego krzesła do jadalni i doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi krzesłami - zarówno z aluminium, tkaniny, jak i drewna tekowego. Ty decydujesz. Teak Cane-line jest zatwierdzony i uprawiany zgodnie z systemem certyfikacji SVLK. Stół ma minimalistyczny design i jest wyjątkowym meblem, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego wnętrza lub jadalni na zewnątrz. Stół jest pokryty proszkowo, wytrzymałą, aluminiową powierzchnią, łatwą w utrzymaniu. Mebel został zaprojektowany przez Hee Welling i Gudmundur Ludvik.

· Nowoczesny design · Wysoka odporność na światło · Długa żywotność · Minimalna konserwacja i czyszczenie

 

WYMIARY (cm):
wysokość całkowita: 73
średnica: 110

 

MATERIAŁ:

aluminium malowane proszkowo


INNE:
mebel przystosowany do użytku zewnętrznego

Inne produkty Cane-line: https://www.cubeonline.pl/manufacturer/cane-line
Inne produkty projektanta: Weeling/Ludvik

var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }