5 sposobów na upiększenie ogrodu

 

Wygląda na to, że wiosna zawitała do nas na dobre! Właścicieli ogrodów najczęściej interesuje zmiana roślinności i meble ogrodowe, jednak równie ważnymi elementami wystroju są akcesoria, takie jak ciekawe donice czy oświetlenie. Spójrz na propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Podświetlane donice KADO Pedrali to wygoda i funkcjonalność w jednym! KADO to zarówno obiekt oświetleniowy, jak i donica oraz siedzisko. Wykonana z polietylenowego matowego wykończenia, wodoodporna oraz odporna na wstrząsy. 

Lampa BIJOUX Slide'a, to idealna do ogrodu lampa podłogowa kształtem przypominająca diament: kiedy jest włączona, jej przyciemnione światło zmienia lampę w prawdziwy diament. Bijoux jest wykonany z polietylenu przy pomocy technologii formowania rotacyjnego i jest dostępny w wielu świetlistych kolorach, które stworzą w Twoim ogrodzie baśniową atmosferę! 

Il Vaso Slide'a to powiększona oraz podświetlana wersja klasycznej doniczki, jaką ma w domu niemal każdy. Zachowuje kształt, ale nie ma tej samej głębokości. Il Vaso staje się funkcjonalnym i niezwykłym obiektem dekoracyjnym, idealnym zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Dostępna w trzech rozmiarach. 

Y-Pot to rodzina donic charakteryzujących się kwadratową podstawą i podwójną ścianą, co pozwala również na świetlistą wersję. Elegancka i wyrafinowana rodzina Y-Pot jest idealna dla wszystkich rodzajów wyposażenia, dzięki swoim minimalistycznym wzorom. Doniczki z rodziny Y-Pot są dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu nadają się zarówno do małych, jak i większych powierzchni.

Snack Bar Slide'a to świetlista, modułowa lada barowa w pełni zgodna z filozofią SLIDE - udane połączenie funkcjonalności i estetyki. Wykonany z polietylenu przy pomocy formowania obrotowego, Snack Bar jest dostępny w kolorze białym. Dzięki swojej świetności Snack Bar to nie tylko poręczny blat barowy, ale także element dekoracyjny efektownie rozświetlający pomieszczenie.

 

var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }