Lampa wisząca AVIA XL biała

  • 9 359,00 zł
  • szt.

Lampa wisząca AVIA w kolorze białym

Płynna i dynamiczna, lampa wisząca Avia jest miniaturowym dziełem architektury, idealnym do dodawania charakteru domu. 52 różne warstwy Opalflex® przekształcają ją ze źródła światła w obiekt podziwu z miękkimi, wzmocnionymi tonami i odbiciami światła. Lampa wisząca jest dostępna w czterech rozmiarach: dwa małe i dwa duże.

Projekt: Zaha Hadid

Rodzaj: lampa wisząca

Wymiary: h 140cm, śr. 75cm, przewód max 130cm

Materiał: tworzywo Opalflex®, Lentiflex®

Wykończenie: białe (dostępne jest również czarne)

Źródło światła: 2 x max 52W E27 halogen lub 2 x max 20W świetlówka + 1 x 50W E27 halogen

Z tej rodziny: lampa wisząca

Uwagi: Cena nie zawiera źródła światła.

Opalflex®: lampy SLAMPa wykonane są z tego opatentowanego przez SLAMPa, podlegającego recycling-owi materiału. Jest świetlisty i atrakcyjny jednocześnie będąc uniwersalnym i odpornym jak plastik. Opalflex jest oryginalną mieszanką polimerów i dodatków, zwłaszcza posiadających wyjątkowe właściwości dyfuzyjne.

var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }