Lapalma

Lapalma

Lapalma

Zakorzeniona w nowoczesnym stylu, Lapalma zajmuje się produkcją mebli do domu i biura od ponad 30 lat. Dzięki użyciu naturalnych materiałów takich jak drewno, skóra, metal, szkło czy wiklina, każdy projekt świetnie wpasowuje się w klasyczne upodobania klientów, zarazem zachowując swoją nowoczesną formę. Lapalma zawsze stawia na zapewnienie najwyższej jakości nie tylko w odniesieniu do swoich produktów, ale także ich produkcji i dystrybucji.

Sukces włoskiej firmy Lapalma nie jest zbiegiem okoliczności: został zbudowany krok po kroku, ożywiany intensywną pracą i pasją. Intuicja, wytrzymałość, know-how, a przede wszystkim nierdzewna pasja, tak nierdzewna jak stal, materiał, nad którym firma pracuje od ponad 30 lat, łącząc go z drewnem, skórą i tkaninami, nadając kształt meblom o stonowanych i ponadczasowych kształtach. Wzmacniając powiązania między rzemiosłem a kreatywnością, dwoma klejnotami Made in Italy, firma była w stanie utrwalić czysto włoski charakter swojej kolekcji. Z połączenia badań i estetyki pochodzą produkty o silnej osobowości i współpraca z projektantami międzynarodowego formatu.

Historia Lapalmy rozpoczęła się w latach osiemdziesiątych, kiedy bracia Marcato postanowili założyć firmę, skupiając się na naturalnych i nadających się do recyklingu materiałach. Marka inwestuje w zaawansowany sprzęt, nowe materiały wchodzące na scenę, przyciąga szeroką gamą produktów dla sektora kontraktowego. Lapalma udowadnia, że ​​potrafi pasować do dużych projektów na całym świecie, od hoteli po sklepy, od muzeów po lotniska.

LOG stołek

LOG stołek

1 719,00 zł
OTIUM sofa

OTIUM sofa

10 339,00 zł
var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }