SOFTLINE

SOFTLINE

SOFTLINE przebyło długą drogę od czasu, gdy zaczęło produkować meble w 1979 roku. Stał się międzynarodową marką, tworząc innowacyjne, kultowe i wysokiej jakości meble, a jego nowoczesne, kolorowe wzory można znaleźć na całym świecie. Ale jedno się nie zmieniło: wszystkie nowoczesne meble tapicerowane Softline są nadal produkowane w Danii w jego własnej fabryce.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych konstrukcji, nowych i przyjaznych dla środowiska materiałów oraz ścisłej współpracy z uznanymi na całym świecie projektantami, SOFTLINE tworzy poczucie optymalnej wartości i jakości oraz staje się pierwszym wyborem przy dekorowaniu domów i przestrzeni publicznych funkcjonalnymi designerskimi meblami.

Zachęcamy do obejrzenia sofy LOFT z kolekcji Softline.

var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }