THIN LINES Wallpaper - tapeta Mustard/Off White

  • 300,00 zł
  • szt.

THIN LINES Wallpaper - Mustard/Off White tapeta

W paskach jest coś, co nigdy nie wychodzi z mody. Cienkie linie są skromnym sposobem na wprowadzenie elementu graficznego do Twojego domu, zachowując przy tym klasyczny wyraz. 

Wydruk nadrukowany jest na wysokiej jakości włókninie. Oznacza to, że tapeta wykonana jest z mieszanki włókien tekstylnych i papieru, dzięki czemu jest bardziej trwała i łatwiejsza do zawieszenia. 

Pamiętaj, aby zawsze używać pasty do tapet, szczególnie w przypadku włóknin. Aby uzyskać najlepszy wynik, zalecamy zakup wystarczającej liczby tapet w tej samej kolejności. Ponieważ kolory są mieszane ręcznie przy każdym przebiegu drukowania, mogą występować niewielkie różnice w kolorach między różnymi partiami. Dbamy o to, aby rolki tapety zamawiane w tym samym czasie miały te same numery partii. 

Wymiary: 53x1000 cm

Materiał: Wall-smart Quality Papier 150g

Odpowiedni na zewnątrz?: nie

Kolory na bazie wodnej

var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }