UNA CHAIR Low Menagement z podłokietnikami

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ICF
  • Dostępność: Produkt na zamówienie  (0 szt.)
  • Czas realizacji: realizacja 4-5 tygodni
  • 4 530,00 zł
  • szt.

UNA CHAIR krzesło obrotowe z podłokietnikami

Una Chair to system siedzisk z wieloletnią tradycją historycznego wzornictwa w nowoczesnej i elastycznej transpozycji. Te linie i kształty, które rozwinęły się podczas początkowej fazy kreatywnego projektowania, stały się punktami orientacyjnymi dla całej współczesnej sceny. Krzesło posiada pneumatyczny system regulacji wysokości, obraca się i można go przechylać za pomocą mechanizmu przechylającego. 

WYMIARY (cm): 
Wysokość: 88
Wysokość siedziska: 46  
Szerokość 60  
Głębokość 48 

struktura: odlew aluminiowy
tapicerka: siatka, tkanina, skóra
mechanizm przechylania, regulacja wysokości, mechanizm zwrotu

Struktura: Odlewane z aluminium elementy i poprzeczki połączone ze sobą. Uzyskana rama jest sztywną strukturą zdolną do utrzymywania kształtu nawet w warunkach znacznego naprężenia, a także działa jako struktura nośna dla elastycznej siatki i tkaniny lub tapicerki ze skóry. Dwa różne wykończenia: polerowany lub chromowany.

Tapicerka siedziska i oparcia: Skóra lub tkanina jest dociskana do warstwy środkowej z wytrzymałego materiału technicznego i dwóch warstw elastycznego poliuretanu. Materiał jest mocny i elastyczny, aby idealnie rozprowadzić masę ciała. Elastyczny, nośny materiał zawieszenia siedziska z nylonu (jednokolorowy - 75% żywica winylu, 25% poliester) lub elastyczna siatka (efekt dwubarwny - 70% poliester elastomer, 30% poliester) zapewnia pełną przepuszczalność powietrza.

Baza: pięcioramienna podstawa wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, z polerowanym lub chromowanym wykończeniem w zależności od konstrukcji.

Regulacja wysokości: Wysokość siedziska można regulować na maksymalnie 12 cm za pomocą dźwigni, przymocowanej do wnętrza dolnego podparcia fotela.

Obrotowy mechanizm zwrotny: Ten specjalny mechanizm jest standardem w czterogwiazdkowych modelach bazowych. Automatycznie przywraca krzesło obrotowe do pierwotnej pozycji.

Mechanizm przechyłu: Kąt nachylenia wynosi 15 stopni. Intuicyjny i skuteczny mechanizm przechyłu, który natychmiast podąża za ruchami użytkownika.

Sugestie dotyczące użycia: Ten typ krzesła został zaprojektowany do przechowywania osób o wadze do 110 kg i do przeciętnego użycia przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.

Podłokietniki: Zamknięty kształt, wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium z polerowanym lub chromowanym wykończeniem, podobnie jak struktura. Opcjonalne skórzane pokrowce na podłokietniki.

var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }