Kristalia

Kristalia

Kristalia

Minimalistyczne wzornictwo, odważne sięganie po nowe materiały i unikalne technologie produkcji, ciągłe poszukiwanie odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i upodobania konsumentów to tylko niektóre z cech pomocnych w opisie charakterystyki jednej najlepiej rozpoznawalnych marek współczesnego designu, firmy Kristalia. Firma została założona w 1994 roku przez młode osoby, które połączyło wspólne zainteresowanie designem i jazzem. Współczesne projekty Kristalia to przede wszystkim pochodna upodobania do nowych technologii i odważnego sięgania po świeże wzorce generowane przez świat mody i sportu. Na stronach sklepu internetowego CubeOnline.pl znajdziesz wiele oryginalnych projektów marki Kristalia. Są to m.in. designerskie stoły, biurka i wygodne krzesła dedykowane nowoczesnym wnętrzom mieszkalnym, biurom czy pomieszczeniom konferencyjno-szkoleniowym. Jeśli szukasz minimalistycznych mebli wyróżniających się dużą oryginalnością kształtów i wysokim kunsztem wykonania, prezentowana kolekcja mebli Kristalia z pewnością przypadnie Ci do gustu.
 
Do najbardziej znanych i rozpoznawalnych produktów należą: stoły Nori, Sushi, Neat, lustro Mad, krzesła Elephant, Pikaia, BCN, Joko, stoliki Rotor i Mobius. Kristalia to unikalne połączenie nordyckiego minimalizmu, niemieckiej jakości i włoskiego designu.
var _smartsupp = _smartsupp || {}; _smartsupp.key = '623b808a90a640c2f6c9783a1efb53fbad4c62df'; window.onload = function(){ setTimeout(loadAfterTime, 5000) }; function loadAfterTime() { window.smartsupp||(function(d) { var s,c,o=smartsupp=function(){ o._.push(arguments)};o._=[]; s=d.getElementsByTagName('script')[0];c=d.createElement('script'); c.type='text/javascript';c.charset='utf-8';c.async=true; c.src='//www.smartsuppchat.com/loader.js?';s.parentNode.insertBefore(c,s); })(document); }